Prekių katalogas

Nerūdijančio plieno turėklų elementai

  • Naudodami mūsų turėklų elementus lengvai surinksite nerūdijančio plieno turėklus, stiklinius turėklus, sieninius turėklus ar laiptų turėklus patys. Kiekvienas klientas gali atlikti surinkimą be suvirinimo ir specialių įrankių. Nerūdijančio plieno turėklų elementai garantuoja ilgą tarnavimo laiką, lengvą priežiūrą ir elegantišką išvaizdą. Turėklus iš šių nerūdijančio plieno elementų gali susirinkti  profesionalus meistras  ir paprastas žmogus.

  • www.inoxas.lt kolektyvas visada pagelbės komplektuojant detales ir turėklų priedus, gausite tikrą profesionalią konsultaciją, visais dominačiais turėklų komplektavimo klausimais, mes rasime geriausią sprendimą jūsų naujiems turėklams iš nerūdijančio plieno ar stiklo sistemų įgyvendinimui. 

    Nerūdijančio plieno turėklai yra esminis kiekvieno balkono ir laiptų interjero elementas. Jie užtikrina jų naudotojų saugumą ir sukuria patalpos puikų estetinį vaizdą. Dėl savo vaidmens turėklų elementai turi būti patvarūs ir tvirti, kad garantuotų patikimumą daugelį metų. Turėklų detalėms gaminti naudojamas nerūdijantis plienas AISI 304 arba AISI 316 markės, kuris yra atsparus korozijai ir agresyviam atmosferos poveikiui, bei pasižymi lengva priežiūra. Nerūdijančio plieno turėklai tai- praktiškas sprendimas įsirenginėjant balkonus ar laiptus. Jau paruošti nerūdijančio plieno turėklų elementai yra skirti montuoti turėklus savarankiškai neturint turėklų montavimo patirties. Gamykloje pagaminti ruošiniai leidžia atlikti konstrukcijos montavimą be specialisto pagalbos. Turėklų elementai - nerūdijančio plieno statramsčiai, stiklo turėklų sistemos, nerūdijančio plieno porankių laikikliai viską rasite vienoje vietoje. Paruoštą turėklo komplektą sudaro nerūdijančio plieno statramsčiai, turėklų porankiai ir kiti turėklų elementai, kurie leidžia įsirengti puikius turėklus. MB ,,Vaidmanta‘‘ yra nerūdijančio plieno turėklus daug metų gaminanti įmonė. Mūsų turėklų sistemos, jau nudžiugino ne vieną mūsų klientą. Mes galime prisitaikyti prie kliento poreikių ir pagaminti pagal individualius matmenys: nerūdijančio plieno statramsčius, porankius, turėklus ir kitas sistemas. Kaip gamintojas siūlome jau paruoštus turėklus, bei platų pasirinkimą atskirų turėklų elementų, kurie būtini nerūdijančio plieno turėklams gaminti. Mūsų asortimente esantys turėklų elementai, leis pagaminti ir sumontuoti nerūdijančio plieno turėklus su vamzdelių užpildu, turėklus su troso užpildu, turėklus su grūdintu stiklu, kombinuotus uosio su nerūdijančio plieno elementais turėklus. Ilgametės patirties dėka galime pasiūlyti itin platų geriausių rinkoje esančių turėklų elementų asortimentą. Mūsų prekiaujamos turėklų sistemos susideda iš jau paruoštų turėklų elementų, tokių kaip: stiklo laikikliai, turėklų aklės, vamzdžių alkūnės ir movos, nerūdijančio plieno vamzdžiai ir profiliai, sieniniai tvirtinimai, stulpelių plokštelės ir dangteliai, statramsčiai ir daug kitų įvairių elementų. Mes taip pat siūlome ir pagal standartinius matmenys pagamintus turėklus, t. y. paruošti nerūdijančio plieno turėklai leidžiantys savarankiškai montuoti net neturint patirties.