Nerūdijančio plieno turėklų elementai

 • Nerūdijančio plieno turėklai yra esminis kiekvieno balkono ir laiptų interjero  elementas. Jie užtikrina jų naudotojų saugumą ir teigiamai veikia laiptinės ar kitos patalpos, kurioje jie naudojami, estetinį vaizdą. Dėl savo vaidmens turėklų elementai turi būti patvarūs ir tvirti, kad garantuotų patikimumą daugelį metų. Tokioms detalėms gaminti naudojamas nerūdijantis plienas AISI 304 arba AISI 316, kuris yra atsparus korozijai ir agresyviems atmosferos poveikiams, bei pasižymi lengva priežiūra.
   Nerūdijančio plieno turėklai tai- praktiškas sprendimas įsirenginėjant balkonus ar laiptus – jau paruošti nerūdijančio plieno turėklų elementai yra skirti montuoti  turėklus savarankiškai neturint  turėklų montavimo patirties, gamintojų pagaminti ruošiniai leidžia atlikti konstrukcijos montavimą be specialisto pagalbos.

  Turėklų elementai - nerūdijančio plieno statramsčiai, stiklo turėklų sistemos, nerūdijančio plieno porankių laikikliai viską rasite vienoje vietoje.
  Paruoštą turėklo komplektą sudaro nerūdijančio plieno statramsčiai, turėklų porankiai ir kiti turėklų elementai, būtini norint sukurti išbaigtą, patvarią ir estetišką struktūrą.

  MB Vaidmanta yra nerūdijančio plieno turėklus jau nemažai metų gaminanti įmonė. Mūsų turėklų  sistemos, jau nudžiugino ne vieną mūsų klientą.

  Mes galime prisitaikyti prie kliento poreikių ir pagaminti, pagal individualius matmenys; nerūdijančio plieno statramsčius, porankius, turėklus ir kitas sistemas. Kaip gamintojas siūlome tiek jau paruoštus turėklus, , tiek platų pasirinkimą atskirų turėklų elementų, kurie būtini nerūdijančio plieno turėklams gaminti.

   Mūsų asortimente esantys turėklų elementai, leis pasigaminti ir susimontuoti  nerūdijančio plieno turėklus su vamzdelių užpildu, turėklus su troso užpildu, turėklus su grūdintu stiklu, kombinuotus uosio su nerūdijančio plieno elementais turėklus

  Ilgametės patirties dėka galime pasiūlyti itin platų geriausių rinkoje esančių turėklų  elementų asortimentą. Mūsų prekiaujamos turėklų sistemos  susideda iš jau paruoštų  turėklų elementų, tokių kaip: stiklo laikikliai, turėklų aklės, vamzdžių alkūnės ir movos, nerūdijančio plieno vamzdžiai ir profiliai, sieniniai tvirtinimai, paruošti nerūdijančio plieno, flanšai ir dangteliai, statramsčiai ir daug daugiau įvarių elementų.
  Mes taip pat siūlome ir pagal standartinius matmenys pagamintus turėklus, t. y. paruošti nerūdijančio plieno turėklai, leidžiantys savarankiškai montuoti net ir mėgėjams, nereikalaujant suvirinimo darbų.

  Naudodami mūsų turėklų elementus lengvai surinksite nerūdijančio plieno turėklus, stiklinius turėklus, sieninius turėklus ar laiptų turėklus patys. Kiekvienas klientas gali atlikti surinkimą be suvirinimo ir specialių įrankių. Nerūdijančio plieno turėklų elementai garantuoja ilgą tarnavimo laiką, lengvą priežiūrą ir elegantišką išvaizdą. Turėklus iš šių nerūdijančio plieno elementų gali susirinkti  profesionalus meistras  ir paprastas žmogus.

 • www.inoxas.lt kolektyvas visada pagelbės komplektuojant detales ir turėklų priedus, gausite tikrą profesionalią konsultaciją, visais dominačiais turėklų komplektavimo klausimais, mes rasime geriausią sprendimą jūsų naujiems turėklams iš nerūdijančio plieno ar stiklo sistemų įgyvendinimui.