Mediniai turėklai

 • Mediniai turėklai yra kombinuoti su nerūdijančio plieno elementais. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas vertina kokybę. Mūsų siūlomi stilingi ir šiuolaikiški mediniai turėklai ir jų sistemos praturtins Jūsų namų, biuro ar kito tipo erdvių interjerą. Kaip išsirinkti tinkamiausius ir kur dažniausiai naudojami?

  Medinių turėklų panaudojimas

  Vieni populiariausių yra mediniai laiptų turėklai. Jie puikiai dera tiek prie klasikinio interjero, tiek ir moderniose erdvėse. Mediniai turėklai laiptams gali būti naudojami ant horizontalaus pagrindo ir ant laiptų, nes visi laikikliai reguliuojasi reikiamu kampu. Todėl mūsų siūlomi sprendimai yra itin vertinami klientų, nes metalo ir medienos konstrukcijas lengva pritaikyti pagal savo poreikius ir patiems susimontuoti patikimus atitvarus. Mediniai laiptų turėklai yra ne tik išskirtinis dizaino sprendimas, bet ir atitinka visus saugumo reikalavimus.

  Ar populiarūs mediniai lauko turėklai? Galime patikinti, kad užklausų yra nemažai, bet mes rekomenduojame atsižvelgti į tai, kad lauke turėklus veiks nemažai aplinkos veiksnių. Mūsų siūlomos turėklų konstrukcijos nėra naudojamos eksterjere. Vietoje medinių balkono turėklų rekomenduojame rinktis nerūdijančio plieno konstrukcijas.
  Taip pat nerekomenduojame rinktis ir medinių terasos turėklų. Kadangi mediena veikiant lauko sąlygoms nėra ilgaamžė. Mediniai terasos turėklai taip pat gali būti pakeičiami nerūdijančio plieno turėklais. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Gera kaina
  Profesionalūs sprendimai
  Konsultacija telefonu
  +370 657 86 751