Prekių katalogas

Stiklo turėklai

 • Stiklas yra vis dažniau statybose naudojama medžiaga. Nuo beveik neribotų galimybių išgauti įvairias formas iki savo techninių savybių jis vertinamas visame pasaulyje. Lietuvoje sparčiai išpopuliarėję grūdinto stiklo atitvarai, stogeliai, turėklai yra mūsų komandos specializacija. Kreipkitės ir mielai padėsime įgyvendinti savo dizaino idėjas jau dabar.  

  Stiklo turėklai D42/1500mm
   
  Stiklo turėklai D42/1500mm
  Kodas: STT-1901
  Kaina 129.00 
  Stiklo turėklai D42/1500mm
   
  Stiklo turėklai D42/1500mm
  Kodas: STT-1901
  Kaina 129.00 

  Stiklas į rinkinį neįeina.

  Stiklo turėklai D42/3000mm
   
  Stiklo turėklai D42/3000mm
  Kodas: STT-1902
  Kaina 199.00 
  Stiklo turėklai D42/3000mm
   
  Stiklo turėklai D42/3000mm
  Kodas: STT-1902
  Kaina 199.00 

  Stiklas į rinkinį neįeina.

  Stiklo turėklai D42/6000mm
   
  Stiklo turėklai D42/6000mm
  Kodas: STT-1903
  Kaina 399.00 
  Stiklo turėklai D42/6000mm
   
  Stiklo turėklai D42/6000mm
  Kodas: STT-1903
  Kaina 399.00 

  Stiklas į rinkinį neįeina.

 •  

  Kodėl verta rinktis stiklo turėklus?

  Visame pasaulyje statybų pramonėje kelią vis tvirčiau skinasi tvarumo idėjos, tad nenuostabu, jog stiklas ir jo konstrukcijos yra tokios populiarios. Stiklas puikiai dera su kitomis medžiagomis, tad taip dar labiau išplečiamos jo panaudojimo galimybės. Puikus pavyzdys yra mūsų siūlomi stiklo turėklai. Tai modernūs interjero ir eksterjero elementai, kurie be savo estetinio grožio taip pat pasižymi ir nepriekaištingu funkcionalumu. Stikliniai turėklai suteikia šiuolaikiškumo ir lengvumo pojūtį. Mūsų stiklo turėklai pagaminti taip, kad surinkimą gali atlikti kiekvienas meistras.

  Siūlome įvairius turėklų variantus, o pagrindinis jų privalumas – lengvas montavimas. Be to – viską galite įsigyti vienoje elektroninėje parduotuvėje. Stiklo ir kitų tipų turėklų rinkiniai yra sukomplektuoti pagal įvairius poreikius, o papildomas tvirtinimo detales taip pat įsigysite pas mus. Be to mes mielai patarsime, kaip sėkmingai vykdyti montavimo darbus.
  Balkonų turėklai su stiklu, įvairūs atitvarai stiklo turėklai – tai tik keletas grūdinto stiklo pritaikymo būdų. Kur dar naudojamas grūdintas stiklas ir ką galime Jums pasilyti ?

  Platus stiklo turėklų pritaikymas

  Universalumas, saugumas bei estetinis grožis – tai bene pagrindiniai kriterijai, kurie nepriekaištingai išpildomi tuomet, kai renkatės stiklo turėklus ar atitvarus. Stikliniai laiptų turėklai labai dažnai naudojami viešose erdvėse, kuriose norima sukurti lengvumo jausmą, neįrėminti erdvių, bet ir išlaikyti būtiną saugumą. Tiek privačiuose namuose, tiek ir, pavyzdžiui, biuruose eksterjere dažnai įrengiami stikliniai balkonų turėklai. Tai modernus ir elegantiškas sprendimas. Be to – galimybė neprarasti natūralaus apšvietimo.
  Tokio tipo turėklus ir jų konstrukcijas lengva montuoti. Jie nereikalauja išskirtinės priežiūros ir yra itin atsparūs aplinkos poveikiui. Be to stiklo turėklai kaina neišsiskiria iš kitų panašaus tipo konstrukcijų. Vis daugiau klientų juos vertina dėl funkcionalumo bei estetinio grožio. Tarpusavyje puikiai derantis stiklas ir metalas sukuria modernumo, elegancijos jausmą. Bet kartu stiklo turėklai yra tvirti ir saugūs.
  Taigi ieškantiems patogių, greitų ir aukštos kokybės sprendimų, susijusių su turėklų ar kito tipo atitvarų konstrukcijomis, turime išties išskirtinių pasiūlymų. Mūsų gaminiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, o be to – juos labai lengva sumontuoti. „Pasidaryk pats“ principas leis sutaupyti pinigų ir įgyvendinti savo dizaino sumanymus. Taip pat kviečiame bendradarbiauti ne tik privačius asmenis, bet ir dizainą kuriančias įmones, kurios neabejingos stiklo, metalo, natūralios medienos deriniams.

  Techniniai parametrai:
  • Klientams siūlome rinktis 6–15 mm storio skaidraus arba tonuoto stiklo užpildus.
  • Šiuo metu siūlome rudos arba pilkos spalvos grūdinto stiklo formas.
  • Turėklo rinkinys tiekiamas atskirais elementai, kad klientas pats galėtų pagal vietą atlikti montavimą.
  Dėl išmatavimų ar konkrečių detalių bei individualių projektų kreipkitės į mūsų komandą Jums patogiu būdu. Mielai Jums padėsime įgyvendinti idėjas, patarsime, padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius turėklus ir jų sistemas.
    

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Gera kaina
  Profesionalūs sprendimai
  Konsultacija telefonu
  +370 657 86 751