Prekių katalogas

Turėklų statramsčiai

  • Paruošti turėklų statramsčiai suteikia galimybę klientui pačiam lengvai sumontuoti norimo dizaino turėklus. Statramsčiai turi galimybę reguliuoti žvakės ir strypo laikiklių kampų nuolydį, todėl jie tinka montuoti laiptų ir balkonų turėklams. Mūsų profesionali komanda padės jums susikomplektuoti norimus turėklus.

  • Be standartinių turėklų statramsčių, siūlome galimybę atlikti individualų klientų projektą. Dėka ilgametės patirties ir šiuolaikinių sprendimų naudojimo, gamybos komanda imsis bet kokio projekto. Gaminame įvairaus dizaino statramsčius iš vamzdžių ir profilių, pritaikome jūsų išsirinktas detales. Galime keisti statramsčių aukštį, plieno markę AISI 304 arba AISI316 (konsultuojame nemokamai).

    PASTABA . Turėklų stulpai gaminami pagal klientų specifikacijas  nėra grąžinami.

    Patvarūs ir ilgaamžiai turėklų statramsčiai yra pagrindiniai turėklų konstrukcijos elementai, todėl ypač svarbu įsigyti tinkamą gaminį. Inoxas.lt siūlo platų aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir kombinuotų uosio statramsčių asortimentą, kurie leidžia sukurti įvairius turėklus. Mūsų statramsčiai leidžia lengvai surinkti turėklus klientui neturinčiam didelės patirties. Didelį dėmesį skiriame gaminių kokybei. Nerūdijančio plieno statramsčiai puikią apsaugą nuo korozijos. Montavimui rekomenduojame naudoti mūsų montavimui skirtus priedus, kurie parinkti iš mūsų montavimo patirties. Pasirinkdami mūsų turėklų statramsčius, taupysite savo laiką ir pinigus. Turėklų statramsčiai pasižymi savo ilgaamžiškumu, moderniu dizainu ir lengva priežiūra.